07.08.2017, 16:45

Депутати міської ради та працівники Секретаріату ради під час сходження на гору Грофу долучились до виносу будівельних матеріалів для реконструкції туристичного притулку

5 серпня 2017 року депутати Івано-Франківської міської ради та представники Секретаріату міської ради здійснили сходження на одну з наймальовничіших карпатських гір – гору Грофу (1748 м.). Акція виходу на гору була зорганізована секретарем міської ради Оксаною Савчук задля залучення міських обранців до активного відпочинку.

Під час сходження на гору депутати та працівники секретаріату не відмовились і від виконання соціально-корисної місії.

Справа в тому, що у ці дні на полонині Плісце, що перед Грофою, силами волонтерів якраз триває реконструкція одного із найстаріших туристичних притулків у Карпатах. Через важку прохідність до полонини волонтерам була неабияк потрібна допомога у виносі будівельних матеріалів до полонини, на що іванофранківці без вагань погодились.

Від так, силами депутатів Івано-Франківської міської ради та працівників Секретаріату міської ради до туристичного притулку на полонині Плісце винесено чимало будівельних дощок, які одразу стали у нагоді волонтерам.

«На перший погляд здається це незначний вчинок, проте, якщо врахувати складність самого під`йому на гору та ще й з однією, а то й двома дошками на спині, то розумієш, що даний вчинок міських обранців заслуговує на похвалу» - зазначила секретар міської ради Оксана Савчук.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Відправити в FacebookВідправити в Twitter