01.12.2017, 13:13

З ініціативи секретаря міської ради Оксани Савчук, регіонального відділення АМУ та підтримці ПРОМІСу в Івано-Франківську організували круглий стіл для секретарів рад різних рівнів.

Міський голова Руслан Марцінків привітав усіх учасників круглого столу та наголосив, що розуміння ситуації в інших містах дає нам можливість перейняти досвід, врахувати помилки та розвиватись разом.

Під час роботи круглого столу обговорили можливості та інструменти залучення мешканців до життя громади, важливість бюджету участі та Міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, питання прозорості роботи місцевих рад. 

Секретар Київської міської ради Володимир Прокопів розповів про унікальну систему для голосування в Київській міській раді, за допомогою відбитків пальців, що унеможливлює "кнопкодавство".

"Важливо ділитися досвідом, адже позитивні результати інших міст можуть стати хороши стимулом для розвитку", - поділилась Оксана Савчук.

Юрій Стефанчук - виконавчий директор регіонального відділення АМУ відзначив, що налагодження діалогу між секретарями різних рівнів - це точка відліку справжніх позитивних змін на місцях.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Відправити в FacebookВідправити в Twitter