11.01.2018, 10:28

26793742 1601247713289282 1727174659 n

Шановні іванофранківці!

В ці дні Різдвяних свят хочу привітати всю громаду нашого міста з цим світлим святом Різдва Христового – святом миру, добра та любові. В цей час весела українська коляда звучить у кожній хаті, сповіщаючи про народження Божого Сина. Хочеться вірити, що ці чудові традиції будуть об’єднувати українців у велику і сильну громаду, а сильні і багаті громади будуть, в свою чергу, формувати міцну та незалежну державу. І коли вкотре за Різдвяним столом збереться уся родина, від найменшого до найстаршого, хотів би, щоб ми всі розуміли, яку ціну мають ці мирні святкові дні. Адже завдячуючи нашим хлопцям та дівчатам там, на передовій, мільйони українців святкують Різдво Христове у родинному колі в мирних містах і селах України.

Всі розуміють, що вдома не свистять кулі над головою, нічого не загрожує життю. Насправді, вдома ти насолоджуєшся життям, але водночас не цінуєш таких моментів. А на фронті дякуєш за кожну прожиту хвилину.

Ще з дитинства ми вірили, що на Різдво здійснюються наші мрії і бажання. Бажання зараз у всіх одне – кінець війні, мир в Україні. Але хотів би наголосити – ми вже перемогли, адже наш ворог був певен, що ми здамось без бою, адже із розрухою в армії у нас не було шансів. Хто б міг подумати, що народ активізує свій внутрішній ресурс і підніме, а може і створить, армію фактично з нуля. До цієї боротьби причетний кожен із нас, кожен, хто дав копійку, хлібину чи просто сказав добре слово. Повірте, підтримка людей – це те, що укріплює бойовий дух. Ми повинні чітко усвідомлювати, що воюємо за свої сім’ї, за дітей та за мирне майбутнє.

Так сильно хочеться, щоб нарешті в цьому році ми вибороли довгоочікуваний мир. Нехай кожна українська родина помолиться за життя і здоров’я воїнів, щоб кожен батько, син та дочка повернулися додому цілими і неушкодженими. Тому у Новому році хотілося б побажати нашим захисникам здобути перемогу, на яку так чекає вся Україна! Вертайтеся додому живі та здорові!

Мирного нам всім неба!
Христос Рождається!

Відправити в FacebookВідправити в Twitter