13.03.2018, 13:56

Розвиток нашого міста безпосередньо залежить від достатку та комфорту кожного іванофранківця.

Під завершення опалювального сезону зимові морози вирішили по-справжньому дати про себе знати. Чи у кожній оселі Івано-Франківська було тепло у ці холодні дні, та й взагалі впродовж всієї зими? Це запитання хвилює мене останні чотири місяці.

24171781 1521543101255774 348427324 n

Виборчий округ, який я представляю як депутат Івано-Франківської міської ради, вже котру зиму відчуває на собі усі, так звані, принади обслуговування приватної теплопостачальної компанії. Практично цілі вулиці Степана Бандери, Євгена Коновальця, Осипа Сорохтея отримують опалення від ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія». І, на жаль, досвід співпраці із цим теплопостачальником є доволі гіркий.

Ще на початку 2000-х років у незрозумілий досі спосіб одна із найбільших за потужністю котелень нашого міста, що на вулиці Індустріальній, перейшла під контроль приватної структури «Прикарпаттяобленерго», після чого була створена так звана компанія «СТЕК». З цього часу, з року в рік, мешканці четвертої за розміром частини нашого міста потерпають від ненадійної роботи цієї компанії.

Практично кожен новий опалювальний сезон розпочинається цілим рядом проблем – від халатного ставлення до мереж і до зривів закупівлі необхідного газу для роботи котельні. Від так, перше тепло в оселях жителів цих вулиць з’являється на початку грудня місяця, а то й напередодні нового року. Найгіршою є ситуація тоді, коли садочки та школи залишаються без опалення, оскільки приватні олігархічні структури не в змозі домовитись між собою щодо отримання лімітів на газ. Так, на початку цьогорічного опалювального сезону, заборгувавши «Нафтогазу України» близько 36-ти млн грн, «СТЕК» практично зірвала початок подачі опалення. І це при тому, що ні мешканці, ні міська влада не мали перед компанією заборгованості.

Жодна інша котельня нашого міста, яка обслуговується комунальним підприємством «Теплокомуненерго», немає таких проблем. А тому, вже у 2018 році влада міста зобов`язалась перевести всі житлові будинки та бюджетні установи з обслуговування «СТЕКу» до КП «Теплокомуненерго».

На прикладі роботи приватної компанії «СТЕК» усі переконалися, що відбувається, коли стратегічно важливе підприємство потрапляє у приватні руки. Олігархам байдуже, що звичайні люди можуть тижнями потерпати від холоду, олігархам важливіше втамувати власний апетит.

Відправити в FacebookВідправити в Twitter