12.06.2018, 14:23

Депутат від округу Андрій Строїч разом з мешканцями активно контролюють дотримання договору підрядником по облаштуванню дитячого спортивного майданчика на вул. Целевича, 1А

У березні цього року ТОВ Будівельна компанія «Княжий Галич» розпочала роботи з влаштування дитячого та спортивного майданчика на вул. Целевича, 1А. Однак, мешканці звернулися до депутата із зауваженням, що роботи на об’єкті ведуться повільними темпами зі значними перервами, а діти позбавлені як старого дитячого майданчику, який було демонтовано, так і не мають перспективи користатись новим майданчиком під час літніх канікул, оскільки його будівництво затягується.

Андрій Строїч подав депутатське звернення до начальника УКБ Романа Галіпчака з проханням прояснити ситуацію та дати відповідь, коли будуть завершенні роботи. Отож, відповідно до укладеного договору на закупівлю робіт, строк виконання робіт ТОВ Будівельною компанією «Княжий Галич», згідно умов вказаного договору, становить по серпень 2018 року включно.
У разі невиконання робіт в строк, зазначений в договорі, Замовник має право притягнути Генерального підрядника до відповідальності, встановленої договором.

«Спільно з мешканцями нам вдалось багато зробити в дворах вул. Целевича, 1/1А/3а/3б/5а. Адже за два роки були заасфальтовані всі міжбудинкові проїзди, забрукована прибудинкова територія, встановлені нові лавки та смітники. Переконаний, що після встановлення нового сучасного дитячого майданчика в терміни, передбачені договором, це буде один із найкращих дворів мікрорайоні «Пасічна», - відзначив Андрій Строїч.

gallery1 gallery1  

Відправити в FacebookВідправити в Twitter