14.06.2018, 14:36

Smart city (розумне місто) — це місто, в якому використовуються сучасні технології для покращення якості життя у ньому. Смарт сіті технології інтегруються у відповідні структури, щоб підвищити якість надання послуг, зменшити вартість та споживання ресурсів та поліпшити комунікацію і порозуміння з мешканцями.

 Офіційний сайт Smart city (розумне місто) - http://smartcity.mvk.if.ua/.

Можливості проекту: єдиний реєстр проектів у місті, відображення стану їхнього впровадження та можливість надіслати власну ідею. На цьому порталі можна буде ознайомитися з електронними сервісами, які працюють в Івано-Франківську. За словами міського очільника, метою введення проекту є популяризація та розвиток електронного урядування. Так, з 2 квітня запроваджено систему зчитування даних електронних паспортів громадян України з безконтактних електронних носіїв.

Також, на сайті ЦНАП працює розділ «Оплата послуг» http://www.cnap.if.ua/pay, де можна здійснити онлайн оплату за надання платних адміністративних послуг, що надаються в ЦНАП, а також різноманітні податки та платежі до бюджету.

Ще одною електронною послугою є «Мобільний адміністратор» На сайті ЦНАП можна замовити послугу виїзду адміністратора ЦНАП до одержувача послуг додому (для категорій громадян, яким складно пересуватись).

Працює також сервіс «Доступний Івано-Франківськ». Він є зручною веб-платформою, що поширює інформацію для людей з обмеженими можливостями про об’єкти доступності в місті і слугує інформаційним ресурсом для систематизації та швидкого пошуку та прокладання маршрутів до відповідних місць.

Щоб поліпшити ефективність роботи комунального транспорту, правильно розподілити час і місце роботи, стежити в реальному часі за місцезнаходженням техніки, запроваджено GPS-моніторинг комунальної техніки.HOLOVNA FOTKA

Відправити в FacebookВідправити в Twitter