09.07.2018, 11:07

Машину марки Opel Frontera, військову амуніцію та продукти харчування привезли на передову військовим з батальйону «Айдар» депутат міської ради від «УКРОПу» Віталій Мерінов та керівник громадської організації «Івано-Франківське об‘єднання учасників бойових дій, інвалідів війни та сімей загиблих» Роман Федорик.

"Ми побували в різних населених пунктах, зокрема м. Сіверськ Донецької області, в якому я у 2014 році у складі Національної Гвардії України брав участь в обороні рідного краю. Також ми відвідали і Луганщину, район Кримського, «Грозові ворота». Багато хлопців загинули за нашу незалежність і територіальну цілісність. Вічна їм пам'ять! Інші і сьогодні продовжують боротьбу, тому потребують нашої допомоги. Найгірше, що в Україні і досі ведеться несправедлива війна, через яку страждають прості люди, сімї, наші родини", - каже Віталій Мерінов.
Депутат висловлює подяку всім тим, хто сприяв поїздці: депутатам Івано-Франківської міської ради: Балагурі Володимиру, Гречанюку Петру, Фецич Володимиру, Ковальчуку Миколі, Палійчуку Сергію, Руднянину Степану та Яблоню Володимиру; активістам городенківського осередку ГО «Спільними Зусиллями» та Хомику Михайлові, Цалко Андрію, Стасюку Арсену, Юрчишину Миколі та Карпецю Андрію, а також народному депутату України Олександру Шевченку.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Відправити в FacebookВідправити в Twitter