07.08.2018, 10:35

Уперше в місті відбудеться турнір "Футбольний Франківськ" між командами приміських сіл Івано-франківська та новоутворених ОТГ Тисменецького району.

Попередні матчі розпочнуться 11 серпня на стадіоні "Хет-Трик", а вже в неділю 12 серпня о 10:00 відбудеться фінал змагань на МЦС "Рух". Чемпіонат проходитиме за так званою кубковою системою - на вибування. У турнірі "Футбольний Франківськ" також візьмуть участь ФК "Тепловик" і команда студентів Університету права ім. Короля Данила Галицького.

"Ми розраховуємо, що до змагань долучаться 8-12 команд. Турнір "Футбольний Франківськ" обіцяє бути дуже цікавим і динамічним. Запрошуємо вболівальників підтримати гравців", - розповів директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.

Ще одна футбольна подія відбудеться 11 серпня о 12:00 на місцевому центральному стадіоні «Рух». Турнір присвячено «Пам’яті полеглих Героїв АТО в Іловайському котлі». Серед учасників заходу національна збірна України з футболу серед ветеранів, команда «Прикарпаття-АТО» та команда ветеранів прикарпатського футболу. Вхід вільний.soccer 620x400

 

 

Відправити в FacebookВідправити в Twitter