08.11.2018, 18:09

У рамках ІІ міжнародної конференції міст-побратимів "China Shaoxing International Friendship Cities Conference" в Китаї відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування Івано-Франківської міської ради з міським головою міста Шаосінь.

Представити Івано-Франківськ у сферах туризму та освіти в Китаї відправилася делегація з Івано-Франківської міської ради у складі секретаря ради Оксани Савчук, заступника міського голови, начальника фінансового управління Вікторії Сусаніної та начальника відділу міжнародних зв'язків, туризму та промоції міста Уляною Басараб-Ганчак.

У рамках ІІ міжнародної конференції міст-побратимів "China Shaoxing International Friendship Cities Conference" делегація з Франківська зустрілася з міським головою міста Шаосінь, а також з керівниками університету та представниками сфери бізнесу. Обговорили можливу співпрацю міст і вже в травні наступного року з дружнім візитом до Івано-Франківська завітає делегація з Китаю.

"У Китаї надзвичайний економічний, науковий і культурний потенціал. Швидкі темпи розвитку бізнесу, технологічні відкриття, багата культура роблять країну привабливою для людей з усього світу: підприємців, туристів, студентів та ін. Нам цікаво переймати досвід у країни, яка є одним із лідерів у світі", - поділилася секретар міської ради Оксана Савчук.

gallery1 gallery1 gallery1

Відправити в FacebookВідправити в Twitter