15.11.2018, 14:48

Секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук презентувала місто на відкритті форуму "Smart region" у Краматорську.

Мешканці Краматорська хочуть, щоб їхнє місто було популярним не тільки історією про війну, а ставало відомим у першу чергу завдяки впровадженню новітніх технологій, розвитку науки та економіки. "Smart region" - це перший у Донецькій області форум, мета якого зробити органи місцевого самоврядування регіону більш відкритими та ефективними за допомогою сучасних технологій.

Привітати учасників форуму завітали заступник голови Державного агентства з питань електронного врядування в Україні Валерій Бакал і голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць.

"Івано-Франківськ: яким він є і яким ми хочемо його бачити" саме з такою темою виступила секретар ради Оксана Савчук. Поділилися власним досвідом роботи органів місцевого самоврядування та як місту вдається посідати одні з перших місць у рейтингу публічності діяльності влади. Крім того, випала нагода перейняти досвід надання електронних послуг в Естонії, країні, де виявляється, навіть голосувати на виборах можна онлайн.

"До речі, минулого року ми побували у Слов'янську, де презентували програму бюджету участі. Приємно, що вже цього року таку ж програму, як в Івано-Франківську, реалізують і в цьому місті. На пропозицію депутата Слов'янської міської ради Ольги Алтуніної було виділено кошти для здійснення бюджету участі", - Оксана Савчук.

Роботу електронних сервісів Івано-Франківської міської ради у рамках форуму "Smart region" презентує начальник відділу програмного та комп'ютерного забезпечення Андрій Чайківський, а про досвід КП "Муніципальна інвестиційна управляюча компанія" розкаже заступник директора комунального підприємства Олександр Качанко.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Відправити в FacebookВідправити в Twitter