05.12.2018, 16:31

5 грудня в Івано-Франківській міській раді відбулося засідання секції секретарів органів місцевого самоврядування - членів Івано-Франківського регіонального відділення ВАОМС "Асоціація міст України" на тему: "Актуальні аспекти діяльності секретаря місцевої ради".

Серед учасників заходу були секретарі місцевих рад, консультанти Івано-Франківського регіонального відділення ВАОМС "Асоціація міст України". Під час засідання обговорили питання сприяння депутатському корпусу місцевої ради у здійсненні їх повноважень і практичні аспекти в організації роботи секретаря ради ОТГ.

На захід завітала секретар міської ради Оксана Савчук. "Відкритість і доступність діяльності місцевих рад - одні з основних принципів, якими треба послуговуватися в нашій роботі. У світі сучасних технологій ми маємо використовувати ті ресурси й способи спілкування, які є також зручними для громадян. Це і сайти, і соціальні мережі. І висвітлювати інформацію про діяльність секретарів, депутатів і рад загалом. Це допоможе нам налагодити діалог з громадою", - розповіла Оксана Савчук.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Відправити в FacebookВідправити в Twitter