03.01.2019, 16:26

Понад 9 млн. грн. виділено у минулому році на виконання заходів міської Програми покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів.

Сьогодні, 3 січня 2019 року, на засіданні виконавчого комітету міської ради заслухано інформацію про виконання програми. Як розповіла начальник управління охорони здоров`я Марія Бойко завдяки підтримки керівництва міста усі заплановані заходи було виконано.

На жаль, показники онкозахворюваннь у місті щороку зростають. У 2018 році у Івано-Франківську вперше виявлено 578 випадків, що на 75 більше аніж у 2017 році. Головне завдання яке зараз стоїть перед медиками це якомога раннє діагностування. Від так основну частину коштів програми було витрачена на закупівлю сучасних діагностичних апаратів та інформування населення про необхідність періодичних обстежень.

Так у минулому році було закуплено новітній мамограф для міської поліклініки № 5, рентгендіагностичні системи для поліклінік № 3, № 4, та № 5, УЗД-апарат для міського перинатального центру.

В Івано-Франківську постійно проводиться інформаційна кампанія для населення щоб залучити кожного пройти обстеження. Тільки в рамках ініційованої секретарем міської ради Оксаною Савчук кампанії «Місяць жіночого здоров`я» у червні 2018 року пройшли обстеження понад 1 тис. жінок. У 2019 році цю акцію заплановано обов`язково повторити.

Як зазначила Оксана Савчук міська рада й надалі залучатиме кошти та ресурси для запобігання онкозахворювань.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Відправити в FacebookВідправити в Twitter