08.02.2019, 09:50

На засіданні виконавчого комітету міської ради заслухали інформацію про виконання програми «Здоров`я населення міста Івано-Франківська на 2018 – 2020 роки».

З метою повноцінного медичного забезпечення мешканців розроблена та затверджена міською радою цільова програма «Здоров`я населення міста Івано-Франківська на 2018 – 2020 роки».

У 2018 році в Івано-Франківську на диспансерному обліку з приводу важких захворювань перебувало 28 788 осіб.

Для медикаментозного забезпечення пільгових категорій населення минулого року з бюджету міста було профінансовано 3 млн. 534 тис.грн. Ці кошти витрачено на відшкодування пільгових медикаментів пацієнтів з онкологічними захворюваннями, на забезпечення невідкладної кардіохірургічної допомоги, на проведення процедур гемодіалізу, відшкодування рецептів та інші медичні затрати.

Як зазначила начальник управління охорони здоров`я Марія Бойко середня тривалість життя жінок в Івано-Франківську в попередні роки становила 72 роки, а чоловіків – 64 роки. На жаль це низький показник у світовому масштабі, а тому перед медичною галуззю України стоїть неабиякий виклик у боротьбі за життя.

Програма «Здоров`я населення міста Івано-Франківська на 2018 – 2020 роки» передбачає щорічне фінансування медичного забезпечення іванофранківців, однак без системних перетворень та державного фінансування бажаного результату досягнути буде значно складніше.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Відправити в FacebookВідправити в Twitter