16.08.2018, 20:16

Навколо церкви св. апостола Юди Тадея, яку будували протягом 8 років у мікрорайоні Каскад, закінчують роботи з вимощення нового покриття.

Храм було відкрито 1 липня 2018 року. Новозведену церкву освятили в день св. апостола Юди Тадея. Святиня стала однієї з окрас м-ну Каскад. Храм дуже красивий як ззовні, так і всередині. Наразі тривають роботи з упорядкування території навколо церкви. Вже на етапі завершення вимощення бруківки. Нове покриття якісне та має гарний вигляд.

Святиню відвідують багато мешканців мікрорайону. Вони часто слухають богослужіння, стоячи на подвір'ї храму. Особливо в теплу пору чи під час свят, коли до церкви св. апостола Юди Тадея приходить велика кількість парафіян. Тепер слухати святу літургію на подвір'ї стане комфортніше. Крім того, мамам, які привозять до храму новонароджених у візочках, також буде зручніше.

"Дякую о. Ярославу за активну позицію, а також міському голові Руслану Марцінківу і всій нашій команді ВО "Свобода" за активну співучасть у житті парафіяльних громад" - висловила подяку секретар міської ради Оксана Савчук.

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1