19.10.2018, 15:51

20 жовтня в місті відбудеться чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді, командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮСШОР і ХХІІ Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок "Вечірній Івано-Франківськ".

До Івано-Франківська уже завітали представники спортивних делегацій із Сербії, Молдови, Республіки Білорусі, різних областей України, також мають приїхати спортсмени з Греції та Португалії. Цьогоріч трійка суддів міжнародної категорії представлена Грецією, Чехією та Німеччиною.

Традиційно змагання відбудуться на сертифікованій трасі ІААФ на вулиці Незалежності. Чоловіки, жінки та діти змагатимуться на дистанції від 2-ох до 50-ти кілометрів. Понад 200 скороходів розіграють 20 комплектів нагород. Вікова категорія - від дітей 11-ти років до ветеранів. Участь у змаганнях візьмуть титуловані скороходи, учасники Олімпійських ігор, Чемпіонатів світу та Європи.

Успіху усім, а перемоги найсильнішим побажала секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук, а головний тренер національної збірної України з легкої атлетики з видів витривалості Сергій Романчук відзначив високий рівень організації змагань і запросив гостей і мешканців міста підтримати наших скороходів.

"У нас є численне представництво титулованих спортсменів з усього світу. Ми очікуємо запеклу боротьбу на всіх дистанціях. Нашу область представлятиме 20 молодих атлетів", - зазначив директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1