14.11.2017, 10:20

16 листопада, о 18.00 в книгарні «Лілея-НВ», що на вулиці Незалежності, 18, чекатимуть гостей. У цей день там відбудеться презентація збірки міського фольклору «Легенди австрійського Станиславова». Автор – краєзнавець та журналіст Іван Бондарев, який з 2008 року веде рубрику міських легенд у газеті «Репортер».

Проект, підготовлений Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини, є переможцем «Конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства у 2017 році» і був профінансовано івано-франківською міською радою.

До збірки увійшли найцікавіші легенди, які охоплюють австрійський період історії Івано-Франківська – від приєднання Галичини до імперії Габсбургів до кінця Першої світової війни. Читачі довідаються, через що виникла «капелюшкова війна», чому хлопці освідчувались дівчатам на станиславівському цвинтарі, навіщо у м’ясних крамницях висіли великі дзеркала та багато чого іншого.

Книга видана на високому поліграфічному рівні, містить багато унікальних ілюстрацій і буде однаково цікава як туристам, так і мешканцям Івано-Франківська.